FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 92  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Hong, Brandon J        12 SUNN-PC           5:27.43    5:10.43  
  2 Burry, Nicholas J      12 DACA-PC           5:21.23    5:16.61  
  3 Lam, Allen K           12 VS-PC             5:59.99    5:47.92  
  4 Nixon, Michael A       12 SUNN-PC           5:39.89    5:48.30  
  5 Farnham, Peter B       12 SUNN-PC           5:39.89    5:48.85  
  6 Truel, Aidan G         11 OSC-PC            6:28.29    5:51.50  
  7 Choi, Joon J           12 LAMV-PC           5:56.83    5:52.10  
  8 Shitole, Viraj S       12 DACA-PC           5:59.99    6:01.10  
  9 Chua, Dominic J        12 DACA-PC           5:33.09    6:03.96  
 10 Khowong, Oscar L       11 DACA-PC           6:14.18    6:06.49  
 11 Koo, Brenden           12 SUNN-PC           6:21.31    6:22.42  
 12 Keller, Aidan C        11 SUNN-PC           6:06.27    6:25.83  
 13 Ng, Ryan               11 DACA-PC           6:27.05    6:57.11  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Camacho, Steven L      12 DACA-PC           7:04.88    6:20.13  
  2 Liu, Andrew K          12 DACA-PC           6:54.50    6:24.49  
  3 Gormley, Dexter M      12 MCAC-PC           7:07.19    6:36.89  
  4 Wardy, Owen Q          11 OAKW-PC           6:40.56    6:46.75  
 -- Ma, Luke               12 OSC-PC            7:07.19         NS  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Chu, Bryan A           11 DACA-PC                NT    6:04.26  
  2 Chao, Nicholas         11 OSC-PC                 NT    6:09.92  
  3 Ichiki, Trevor S       12 PCCA-PC                NT    6:14.40  
  4 Gao, Andrew            12 DACA-PC                NT    6:19.33  
  5 Wang, Michael S        12 OSC-PC                 NT    6:24.99  
  6 Stauber, Skyler K      11 OSC-PC                 NT    6:31.78  
  7 Packard, Justin C      12 MCAC-PC           7:40.52    6:35.16  
  8 Finklang, Joseph       12 HDAC-PC                NT    6:50.05  
  9 Goussev-Grove, Boris   11 OSC-PC                 NT    7:05.04  
 10 Phillips, Zach L       12 MCAC-PC           8:00.52    7:15.49  
 11 Moy, Nathan            11 MCAC-PC           8:00.49    7:41.55  
 12 Li, Justin K           12 DACA-PC                NT    8:02.94  
 13 Ishibashi-To, Sage K   11 HDAC-PC                NT    8:11.63  
 14 Dang, Kevin M          11 SUNN-PC                NT    8:56.36  
 15 Gupta, Siddhant        11 SLST-PC                NT    9:37.23  
 -- Marx, Mikey D          11 SLST-PC           8:28.63         NS