FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 90  Boys 9-10 200 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Marakovic, Niky A      10 LO-PC             2:46.99    2:45.06  
  2 Thien, Kenneth V       10 VS-PC             2:48.99    2:45.64  
  3 Reddy, Vinay           10 DACA-PC           2:59.99    2:51.25  
  4 Kirton, Ryan R         10 DACA-PC           3:12.49    2:51.92  
  5 Gormley, David M       10 MCAC-PC           2:59.99    2:52.94  
  6 Camerino, Noah A       10 OSC-PC            2:59.99    2:53.04  
  7 Tian, Alvin H          10 DACA-PC           3:06.60    2:55.71  
  8 Mirel, Kaan            10 PCCA-PC           2:59.99    2:56.40  
  9 Li, Jason               9 VS-PC             3:08.74    2:59.19  
 10 Hajela, Sumer          10 DACA-PC           3:01.09    2:59.35  
 11 Spence, Zachary R       9 SCSC-PC           3:01.00    3:01.19  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Xu, Richard K          10 SUNN-PC           3:31.79    3:02.69  
  2 Skinner, Colin A       10 LO-PC             3:26.06    3:04.22  
  3 Lam, Brandon K          9 VS-PC             3:31.79    3:05.66  
  4 Weigle, Luke L         10 LO-PC             3:31.79    3:05.90  
  5 Roller, Nate T          9 DACA-PC           3:31.79    3:06.08  
  6 Kang, Tan               9 DACA-PC           3:31.79    3:09.53  
  7 Boyle, Aidan A         10 OSC-PC            3:21.94    3:14.31  
  8 Nguyen, Brian B        10 VS-PC             3:28.60    3:14.35  
  9 Chua, Francis Q         9 DACA-PC           3:31.78    3:15.05  
 10 Flesner, Nate T         9 SLST-PC           3:29.52    3:32.46  
 11 Parmley, David A       10 MBSC-PC           3:25.00    3:34.73  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Beitel, Braden J       10 SUNN-PC                NT    2:53.18  
  2 Ngo, Johnathan         10 VS-PC                  NT    3:06.45  
  3 Xu, Albert             10 DACA-PC                NT    3:17.88  
  4 Huang, Nicholas Z       9 UN-PC                  NT    3:18.68  
  5 Hsieh, Tristan C        9 VS-PC                  NT    3:18.84  
  6 Chin, Devon            10 VS-PC                  NT    3:21.16  
  7 Ma, Allen Y            10 VS-PC                  NT    3:21.33  
  8 Leong, Ernest C         9 LAMV-PC                NT    3:30.71  
  9 Rosas, Gabby A          9 LAMV-PC           4:00.87    3:31.11  
 10 Lin, Andre Y            9 SUNN-PC                NT    3:31.29  
 11 Yu, Junyoung J         10 DACA-PC           4:05.35    3:31.67  
 12 Miranda, Desmond J     10 SLST-PC                NT    3:34.94  
 13 Cho, Justin A           9 LAMV-PC                NT    3:36.17  
 14 Shitolay, Neelkanth S   9 DACA-PC           3:52.45    3:43.67  
 15 Tucker, Joshua P        9 DACA-PC                NT    3:45.63  
 16 Kato, Owen              9 LAMV-PC                NT    3:50.10  
 17 Chakravarthy, Neelay   10 DACA-PC                NT    4:05.13  
 -- Um, Seungyeon           9 SUNN-PC                NT         DQ  
 -- Kogan, Daniel M        10 OSC-PC                 NT         DQ  
 -- Turk, Charles A         9 OSC-PC                 NT         DQ  
 -- Griswold, Robby J       9 DACA-PC                NT         DQ  
 -- Callahan, Dennis       10 PASA-PC           3:44.24         DQ  
 -- Biegel, Zack J         10 SUNN-PC                NT         NS