FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 89  Girls 9-10 200 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Li, Ivy M              10 SUNN-PC           2:44.76    2:34.25  
  2 Radle, Sarah W         10 DACA-PC           2:39.50    2:34.27  
  3 Erickson, Hana C       10 MCAC-PC           2:50.70    2:43.71  
  4 Tahk, Yelin E           9 SUNN-PC           3:00.16    2:46.60  
  5 Li, Karen L            10 OSC-PC            3:00.23    2:49.27  
  6 Yu, Marissa Y          10 KOA-PC            3:01.72    2:49.29  
  7 Lundh, Kathryn E       10 LAMV-PC           2:46.28    2:49.76  
  8 Harris, Emily E        10 UN-PC             3:01.68    2:54.67  
  9 Lacroix, Allison C     10 DACA-PC           2:55.01    2:55.96  
 10 Guentert, Louise       10 LAMV-PC           2:59.01    2:56.43  
 11 Eccli, Adela           10 DACA-PC           3:01.59    2:58.38  
 12 Zhu, Angeline           9 SUNN-PC           3:08.00    2:58.76  
 13 Agarwal, Asha           9 SUNN-PC           3:12.49    2:59.62  
 14 Nguyen, Cassandra      10 VS-PC             3:12.49    3:05.51  
 15 Bala, Dylara            9 LAMV-PC           3:05.86    3:06.67  
 16 Bergamasco, Sara        9 SUNN-PC           3:12.49    3:12.01  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Su, Tiffany M          10 DACA-PC           3:19.60    2:59.84  
  2 Beams, Lola             9 UN-CC             3:31.79    3:05.03  
  3 Bonke, Lea R           10 SUNN-PC           3:27.52    3:05.04  
  4 Tung, Katy             10 LO-PC             3:31.26    3:09.75  
  5 Goel, Antara           10 SUNN-PC           3:16.59    3:17.34  
  6 Grenstam, Esme L        9 OSC-PC            3:30.21    3:18.44  
 -- Le, Maggie             10 DACA-PC           3:31.79         DQ  
 -- Mallick, Antara        10 DACA-PC           3:28.90         DQ  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Devanagondi, Neeyati   10 DACA-PC                NT    2:48.51  
  2 Szczerba, Ola V        10 LO-PC             3:39.34    3:01.56  
  3 Zhai, Elaine H         10 PEAK-PC           3:41.40    3:20.08  
  4 Fernald, Mirabel H      9 UN-PC                  NT    3:21.80  
  5 Hartmanis, Ella J       9 LO-PC                  NT    3:25.44  
  6 Yu, Tina S             10 SUNN-PC                NT    3:27.19  
  7 Cutler, Hayden J        9 KOA-PC                 NT    3:29.62  
  8 Duong, Maegan           9 VS-PC             3:44.01    3:30.91  
  9 Tanovic, Nora Z         9 PCCA-PC                NT    3:32.33  
 10 Jacobs, Audrey          9 SUNN-PC                NT    3:33.61  
 11 Callinicos, Alexi A    10 LO-PC             3:41.56    3:41.25  
 12 Yu, Sydnie D            9 DACA-PC                NT    3:41.80  
 13 Betlej, Marta           9 DACA-PC                NT    3:42.25  
 -- Cornwall, Addison P    10 HDAC-PC                NT         DQ  
 -- Mok, Lauren E           9 HDAC-PC                NT         DQ  
 -- Valmonte, Kirsten L     9 VS-PC                  NT         DQ