FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 73  Girls 6 & Under 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Duong, Nicole           6 VS-PC             1:33.92    1:32.17  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Marakovic, Aliana W     6 LO-PC             1:47.50    1:39.27  
 
 Event 73  Girls 7-8 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 J-Cheng, Audrey         8 PASA-PC           1:11.14    1:11.71  
  2 Pei, Serena H           8 VS-PC             1:22.99    1:21.67  
  3 Yuan, Allison G         8 UN-PC             1:23.52    1:21.74  
  4 Feng, Fiona             8 DACA-PC           1:28.05    1:21.75  
  5 Xu, Kathy Z             8 SUNN-PC           1:26.59    1:23.54  
  6 Nguyen, Anh Elise       8 VS-PC             1:39.99    1:24.70  
  7 Mina, Tristen E         8 SUNN-PC           1:26.49    1:24.80  
  8 Wang, Sascha B          8 DACA-PC           1:25.97    1:25.49  
  9 Boyle, Madeline M       8 OSC-PC            1:26.46    1:27.26  
 10 Lacroix, Jenna C        8 DACA-PC           1:32.50    1:28.31  
 11 Harris, Hailey P        7 LO-PC             1:33.62    1:28.56  
 12 Bergamasco, Sofia       7 SUNN-PC           1:37.71    1:32.74  
 13 Yang, Riley             7 DACA-PC           1:39.99    1:35.24  
 14 Wang, Lisa              8 UN-PC             1:39.99    1:35.36  
 15 Lundblad, Julia A       8 LAMV-PC           1:39.59    1:41.99  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Cronin, Addie S         8 SUNN-PC           2:00.99    1:33.54  
  2 Deslauriers, Savanna    7 LAMV-PC           1:44.01    1:36.85  
  3 Vinogradsky, Ellie R    8 OSC-PC            1:47.00    1:37.91  
  4 Szczerba, Natalia N     7 LO-PC             1:45.65    1:38.67  
  5 Biegel, Elizabeth S     7 SUNN-PC           1:44.75    1:41.63  
  6 Rosas, Amber J          7 LAMV-PC           1:57.57    1:54.91  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Su, Sydney C            8 DACA-PC                NT    1:30.89  
  2 Chen, Annie             8 DACA-PC                NT    1:36.03  
  3 Schirrmeister, Sydney   8 DACA-PC                NT    1:36.43  
  4 Buss, Rebecca N         8 HDAC-PC                NT    1:42.20  
  5 Bhardwaj, Mira          8 DACA-PC           2:00.99    1:42.55  
  6 Salvi, Megha B          8 DACA-PC                NT    1:45.37  
  7 Callahan, Stacy         7 PASA-PC           2:17.39    1:56.55  
  8 Burdick, Alyssa E       7 HDAC-PC                NT    1:57.32  
  9 Raisner, Allison H      8 OSC-PC                 NT    1:58.13  
 10 Jarrett, Amanda B       7 HDAC-PC                NT    2:02.96  
 11 Schroeder, Anabelle J   8 LAMV-PC           2:16.95    2:03.29  
 12 Yu, Kelly S             7 SUNN-PC           2:03.47    2:04.78  
 13 Finn, Rose F            7 LAMV-PC                NT    2:06.91  
 14 Feldman, Sydney H       8 LO-PC                  NT    2:07.02  
 15 Romero, Reese A         7 LO-PC                  NT    2:20.89  
 -- Udupa, Shreya S         8 DACA-PC           4:00.00         DQ