FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 62  Boys 15-16 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Camerino, Nico G       16 OSC-PC              48.94      49.47  
  2 Chui, Luke             16 PASA-PC             51.27      50.74  
  3 Leung, Nathan H        15 SUNN-PC             52.24      52.38  
  4 Reinstra, John M       15 LO-PC               52.86      53.24  
  5 Vo, Winston T          16 DACA-PC             55.28      53.61  
  6 Chung, Alex L          15 OSC-PC              55.47      54.14  
  7 Ip, Kyle C             15 SUNN-PC             54.92      54.23  
  8 Franc, Rick G          15 PASA-PC             55.89      55.16  
  9 Lee, Daniel            15 DACA-PC             56.56      55.23  
 10 Yan, Alan N            16 OSC-PC              54.30      56.32  
 11 Ma, Daniel             15 OSC-PC              58.29      58.65  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Abrate, Alessandro P   16 DACA-PC             58.59      58.98  
  2 Kim, Kellan            15 DACA-PC           1:00.62    1:00.85  
  3 Tram, Erick C          15 VS-PC             1:03.14    1:01.40  
  4 Lui, Dennis C          15 OSC-PC            1:01.56    1:01.90  
  5 Galleher, Brennan P    16 DACA-PC           1:02.00    1:02.06  
  6 Wong, Jonathan         15 DACA-PC           1:02.73    1:02.16  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Fung, Jonathan         15 DACA-PC           1:02.66      59.08  
  1 Aoyagi, George Y       15 SUNN-PC           1:04.64    1:03.25  
 
 Event 62  Boys 17-18 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Pon, Brandon J         17 DACA-PC             47.42      48.79  
  2 Rosas, Javier A        17 OSC-PC              49.31      49.69  
  3 Yu, Henry H            17 DACA-PC             54.40      53.61  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  2 Fujije, Kentaro        17 LAMV-PC                NT    1:02.72