FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 46  Boys 9-10 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Marakovic, Niky A      10 LO-PC             2:24.55    2:18.94  
  2 Beitel, Braden J       10 SUNN-PC           2:24.05    2:19.15  
  3 Reddy, Vinay           10 DACA-PC           2:32.12    2:26.04  
  4 Kirton, Ryan R         10 DACA-PC           2:34.85    2:28.15  
  5 Gormley, David M       10 MCAC-PC           2:47.23    2:30.00  
  6 Thien, Kenneth V       10 VS-PC             2:37.99    2:32.67  
  7 Mirel, Kaan            10 PCCA-PC           2:42.16    2:33.70  
  8 Hajela, Sumer          10 DACA-PC           2:43.36    2:34.37  
  9 Weigle, Luke L         10 LO-PC             2:53.69    2:36.06  
 10 Li, Jason               9 VS-PC             2:47.35    2:36.45  
 11 Kang, Tan               9 DACA-PC           2:38.87    2:38.55  
 12 Tian, Alvin H          10 DACA-PC           2:47.57    2:38.66  
 13 Boyle, Aidan A         10 OSC-PC            2:45.83    2:44.50  
 14 Chen, Sean H           10 DACA-PC           2:43.86    2:46.51  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Callahan, Dennis       10 PASA-PC           3:08.16    2:46.03  
  2 Chua, Francis Q         9 DACA-PC           3:11.08    2:49.34  
  3 Chu, Edmond             9 SCSC-PC           2:54.00    2:54.13  
  4 Montoya, Julian F       9 LO-PC             2:59.63    2:54.27  
  5 Rossi, Leland M        10 DACA-PC           2:56.50    2:55.99  
  6 Biegel, Zack J         10 SUNN-PC           3:11.04    2:58.46  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Ngo, Johnathan         10 VS-PC             3:24.21    2:43.69  
  2 Griswold, Robby J       9 DACA-PC                NT    2:43.78  
  3 Hwang, Bryan J          9 OSC-PC                 NT    2:49.06  
  4 Miranda, Desmond J     10 SLST-PC                NT    2:58.25  
  5 Rosas, Gabby A          9 LAMV-PC           3:13.07    3:00.17  
  6 Cho, Justin A           9 LAMV-PC                NT    3:00.87  
  7 Chin, Devon            10 VS-PC                  NT    3:01.39  
  8 Hsieh, Tristan C        9 VS-PC                  NT    3:01.59  
  9 Yu, Junyoung J         10 DACA-PC           3:36.07    3:03.57  
 10 Huang, Nicholas Z       9 UN-PC                  NT    3:07.90  
 11 Ryu, Andrew            10 DACA-PC                NT    3:08.03  
 12 Cote, Charlie E        10 MCAC-PC           3:28.05    3:09.52  
 13 Turk, Charles A         9 OSC-PC            3:26.30    3:10.36  
 14 Hamel, Jack P          10 DACA-PC                NT    3:10.62  
 15 Pow, Cullen J           9 DACA-PC                NT    3:10.78  
 16 Picht, Billy E         10 OSC-PC            3:28.78    3:11.32  
 17 Moore, Ryan A           9 DACA-PC                NT    3:11.65  
 18 Zraick, Michael C      10 SOLO-PC           3:29.02    3:21.02  
 19 Kato, Owen              9 LAMV-PC           3:34.58    3:29.53  
 20 Narin, Ata             10 DACA-PC                NT    4:28.08