FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 12  Boys 15-16 100 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Messner, Michael E     16 SUNN-PC             58.90    1:01.62  
  2 Camerino, Nico G       16 OSC-PC            1:02.98    1:02.21  
  3 Lieu, John S           15 KYSC-PC           1:09.47    1:09.35  
  4 Reinstra, John M       15 LO-PC             1:17.29    1:10.15  
  5 Chung, Alex L          15 OSC-PC            1:13.81    1:10.75  
  6 Kuhnen, Scott D        16 SOLO-PC           1:05.24    1:11.45  
  7 Subramanian, Srivaths  15 DACA-PC           1:16.21    1:11.90  
  8 Ng, Nick C             16 SUNN-PC           1:15.23    1:13.39  
  9 Fung, Jonathan         15 DACA-PC           1:16.79    1:14.02  
 10 Abrate, Alessandro P   16 DACA-PC           1:17.26    1:15.03  
 11 Ip, Kyle C             15 SUNN-PC           1:14.39    1:17.54  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Tram, Erick C          15 VS-PC             1:17.70    1:16.70  
  2 Lui, Dennis C          15 OSC-PC            1:22.65    1:19.30  
  3 Gray, Wallace M        15 UN-PC             1:19.02    1:19.48  
  4 Kim, Kellan            15 DACA-PC           1:21.69    1:21.72  
  5 Galleher, Brennan P    16 DACA-PC           1:22.00    1:21.79  
  6 Gofman, Michael R      16 KYSC-PC           1:24.21    1:24.28  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Felarca, Austin D      16 UN-PC                  NT    1:21.73  
 -- Sawant, Nilay S        15 DACA-PC                NT         DQ  
 
 Event 12  Boys 17-18 100 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Yu, Henry H            17 DACA-PC           1:06.03    1:07.49  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Fujije, Kentaro        17 LAMV-PC                NT    1:22.72