FastLane Tek, Inc   www.fastlanetek.com - Contractor License 
        SUNN C/B/A+ Fall Classic - 10/26/2013 to 10/27/2013         
 
 Event 3  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                     === PC-A - Division ===                      
 
  1 Wang, Vivian           13 SUNN-PC           2:12.32    2:13.03  
  2 Khowong, Jeanette L    13 DACA-PC           2:14.70    2:13.58  
  3 Ikeda, Kierstin S      14 OSC-PC            2:17.63    2:14.97  
  4 Ma, Jenny G            14 SUNN-PC           2:19.13    2:15.68  
  5 Lee, Eugenia S         13 LAMV-PC           2:13.38    2:18.82  
  6 Tam, Larisa L          14 OSC-PC            2:18.19    2:18.91  
  7 Keller, Sydney R       13 SUNN-PC           2:10.44    2:20.74  
  8 Qian, Vivian           14 SUNN-PC           2:22.96    2:22.03  
  9 Chan, Marissa P        13 DACA-PC           2:23.95    2:22.84  
 10 Wong, Hana M           13 OSC-PC            2:25.13    2:26.70  
 11 Olay, Sydney G         13 DACA-PC           2:21.21    2:27.62  
 12 Wynne, Claire S        14 UN-PC             2:11.47    2:28.59  
 13 Bates-Pezzani, Catie   13 UN-PC             2:37.90    2:29.44  
 14 Gotthard, Maya N       13 PCCA-PC           2:35.94    2:29.98  
 15 Chen, Anna             13 DACA-PC           2:29.29    2:29.99  
 16 Tarakad, Nitya K       14 OSC-PC            2:31.19    2:30.77  
 17 Vo, Sydnie             14 DACA-PC           2:16.09    2:30.80  
 18 Hu, Clara L            14 DACA-PC           2:26.03    2:31.73  
 19 Sherman, Kylie R       13 SUNN-PC           2:34.08    2:31.84  
 20 MacDonald, Kenzie C    14 LO-PC             2:38.29    2:31.96  
 21 Brockman, Sara E       13 LO-PC             2:35.40    2:35.39  
 22 Haldeman, Claire E     14 LO-PC             2:33.44    2:35.65  
 23 Richards, Morgan C     13 KOA-PC                 NT    2:36.52  
 
                     === PC-B - Division ===                      
 
  1 Moore, Sara T          13 DACA-PC           2:54.19    2:38.97  
  2 Fong, Tori A           13 OSC-PC            2:38.01    2:41.08  
  3 Guinon, Kyla V         14 UN-PC             2:38.29    2:42.65  
  4 Kadowaki, Mizuki       13 PASA-PC                NT    2:46.78  
  5 Fuchs, Eliana L        14 LO-PC             2:51.78    2:47.61  
  6 Wang, Austina J        13 SUNN-PC                NT    2:48.19  
  7 Frimel, Kelly O        13 LO-PC             3:03.67    2:48.98  
  8 Joly, Amely            14 PCCA-PC           2:48.54    2:49.98  
  9 Baker, Emily G         14 LO-PC             2:52.82    2:53.18  
 
                     === PC-C - Division ===                      
 
  1 Chavez, Valeria        13 SUNN-PC                NT    2:54.21  
  2 Weiskopf, Isabelle M   13 KOA-PC            2:56.48    2:54.68  
  3 Imperiale, Michaela    14 PCCA-PC           3:28.34    2:56.26  
  4 Draca, Maia            13 DACA-PC                NT    3:04.45  
  5 Zheng, Becca T         13 DACA-PC                NT    3:11.98  
  6 Mittmann, Erin R       14 MM-PC                  NT    3:21.16  
  7 Keosaksith, Caroline   13 MCAC-PC           3:57.41    3:47.91  
 
                    === Non-Award Division ===                    
 
 -- Buecheler, Maddy E     13 MCAC-PC           3:04.44         DQ